Telefon: 51 57 66 27 - post@forusklinikken.no

Vi har mange kunnskapsrike og dyktige medarbeidere; manuellterapeuter, fysioterapeuter, osteopat, kiropraktor og personlig trener.

Forusklinikken tilbyr både individuell behandlinger, gruppe-behandlinger, ultralyd-undersøkelse, osteopati, kiropraktikk og personlig trening.

Våre manuellterapeuter og kiropraktor kan også bistå med sykemeldinger, henvisning til spesialist, og henvisning til billed-diagnostikk.

Våre medarbeidere

Tor Åge Baardsen

Manuellterapeut
tlf: 51 57 66 27
e-post: torage@forusklinikken.no

Full profil

Harald Bjørge

Manuellterapeut
tlf: 51 57 66 27
e-post: harald@forusklinikken.no

Full profil

Anne Torkelsen Thomas

I permisjon
tlf: 51 57 66 27
e-post: anne@forusklinikken.no

 

Fia Horni Øregaard

Fysioterapeut
tlf: 51 57 66 27
e-post: fia@forusklinikken.no

Full profil

Hilde Warhaug

Fysioterapeut
tlf: 51 57 66 27
e-post: hilde@forusklinikken.no

Full profil

Hanne Brudal

I permisjon
tlf: 51 57 66 27
e-post: hanne@forusklinikken.no

Full profil

Jannicke Ellingsen

Fysioterapeut
tlf: 51 57 66 27
e-post: jannicke@forusklinikken.no

Full profil

Ragnhild Aasprong

Fysioterapeut
tlf: 51 57 66 27
e-post: ragnhild@forusklinikken.no

Full profil

Ranie Bråtveit

Kiropraktor
tlf: 51 57 66 27
e-post: ranie@forusklinikken.no

Full profil

Raymond Karlsen

Manuellterapeut
tlf: 51 57 66 27
e-post: raymond@forusklinikken.no

Full profil

Cathrine Herrem

Osteopat
tlf: 51 57 66 27
e-post: cathrine@forusklinikken.no

Full profil

Monica Berg

Manuellterapeut
tlf: 51 57 66 27
e-post: post@forusklinikken.no

Full profil

Anja Houge

Sekretær
tlf: 51 57 66 27
e-post: post@forusklinikken.no

Aila Skaara

Fysioterapeut
tlf: 51 57 66 27
e-post: aila@forusklinikken.no

BOOK TIME NÅ

Copyright © 2015 Forusklinikken. Programming & Design by Brushbender.